13
آگوست

بزرگترین ثبتواره زمستانی ثبت ملاصدرا برگزار شد

هلدینگ بین المللی ملاصدرا بزرگترین جشنواره تخفیفی خود (ثبتواره) را در زمستان 1397 آغاز کرد
هدف از این این ثبتواره هدف ترویج فرهنگ ثبت و فراهم‌آوردن امکان دسترسی و ثبت و حفاظت از برند برای همگان و صاحبان کسب و کار می باشد در مناسبت‌های مختلف طرح‌های تخفیفی گوناگونی برگزار می شود.

اکنون نیز به‌مناسبت فصل زمستان و باتوجه ‌به نزدیک‌بودن به پایان سال ثبت ملاصدرا بزرگترین ثبتواره تخفیفی زمستان خود را با کاهش بی نظیر تعرفه ها برگزار کرده است.

این طرح که ویژه‌ی زمستان برپا شده، به‌دلیل استقبال بی‌نظیر و حجم فراوان درخواست‌ها، برای فرصتی محدود تمدید شده تا تمامی علاقه‌مندان امکان بهره‌مندی از آن را داشته باشند.

برای شرکت در این جشنواره‌ی بی‌نظیر آموزشی به می توانید به www.onlinesabt.com مراجعه یا با شماره تماس 02142056 تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است در این طرح، پرفروش‌ترین و محبوب ترین خدمات شامل ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری، ثبت طرح صنعتی ( شکل ظاهری کالا و محصولات) و اخذ کارت بازرگانی تا 12 بهمن ماه با حدود نصف قیمت ارائه می شود.

گفتنی است برای افرادی که تلاش می‌کنند به بازار تجارت وارد شوند یا کسب و کارشان را ارتقا دهند، این فرصت فراهم شده تا خدمات ثبتی و حقوقی را حدود 50% ارزانتر دریافت کنند.